G-404JFGN6GC, G-M5SP4JD2D2

Kullanım Koşulları

YASAL UYARI

Lodoscu.com merkez ofisi (Türkiye), dikey arama ve portal sitelerinde faaliyet gösteren lider bir dijital seri ilan grubudur. Lodoscu.com'un dikey arama işlevi, web sitelerinin kullanıcılarına emlak, otomotiv, istihdam, moda ve bazı ülkelerde tatil kiralama gibi birden çok dikey listeden arama yapma ve tek bir arama sorgusuyla birden çok reklam verenden arama sonuçları alma olanağı sağlar. Birden fazla reklam verenin arama sonuçlarına erişim sayesinde, kullanıcılara, tek bir reklam verenin web sitesinde arama yapmaktan daha uygun ve verimli bir arama deneyimi sunulur.

GİZLİLİK

Lodoscu.com'da, gizliliğinize saygı göstermeyi taahhüt ediyoruz. Kullanıcılarımızın ve müşterilerimizin kişisel verilerinin ne kadar önemli olduğunu anlıyoruz. Bu amaçla size Gizlilik Politikamız hakkında bilgi vermek istiyoruz.

FİKRİ MÜLKİYET HAKLARI, KAYITLI TİCARİ MARKA, YAZILIM

Bu web sitesinin kaynak kodu ve grafik ve tasarım öğeleri tamamen Lodoscu.com. tarafından sahiplenilmekte olup, Yurtiçi ve Uluslararası endüstriyel ve fikri mülkiyet yasaları tarafından korunmaktadır. Lodoscu.com web sitesinin tüm içeriğinin derlenmesi (toplanması, düzenlenmesi ve toplanması) yalnızca Lodoscu.com tarafından sahiplenilmekte olup, Yurtiçi ve Uluslararası endüstriyel ve fikri mülkiyet yasaları tarafından korunmaktadır.Lodoscu.com web sitesinde kullanılan tüm yazılımlar, Yerli ve Uluslararası endüstriyel ve fikri mülkiyet mevzuatı ile korunmaktadır. Söz konusu içeriğin tamamen veya kısmen çoğaltılması, değiştirilmesi, dağıtılması, iletilmesi ve yayınlanması, sergilenmesi veya temsil edilmesi de dahil olmak üzere, bu sitenin içeriğinin diğer kullanımı kesinlikle yasaktır. Lodoscu.com'un'un tüm ürün, hizmet, grafik ve logo mezhepleri, Avrupa Birliği tarafından korunan ve korunan markalardır ve dünya çapındaki diğer ülkelerin bir listesidir. Burada belirtilen diğer ürünlerin, hizmetlerin ve şirketlerin mezhepleri, kendi mülk sahiplerinin tescilli ticari markaları olmakla yükümlüdür.

WEB SİTESİNİN KULLANIMI

Bu web sitesi sadece İnternet Kullanıcıları tarafından kişisel kullanım içindir ve sadece bilgilendirme amaçlıdır. Değişiklik, çoğaltma, çoğaltma, kopyalama, dağıtım, satış, yeniden satış ve ticari amaçlı olsun ya da olmasın diğer tüm işletme şekilleri kesinlikle yasaktır. Kullanıcı olarak kapasitenizde, bu web sitesini yasadışı veya yasak amaçlar için ve yasalar, etik, iyi niyet ve uygun gümrüklere uygun olarak kullanmayacağınızı baştan kabul etmiş sayılırsınız.
 

SORUMLULUK SINIRLAMASI

Lodoscu.com, bu web sitesinin düzgün bir şekilde çalıştığından ve sürekli erişilebilir kaldığından emin olmak için her türlü çabayı gösterecektir. Ancak, web sitesinin her zaman gecikme veya kesinti olmaksızın erişilebilir olmasını, web sitesinin düzgün çalışmasını garanti edemeyiz. Lodoscu.com, web sitesinin indirgenmiş veya geçici olarak arızalanması sonucu ortaya çıkan doğrudan veya dolaylı zarar, kar kaybı için hiçbir sorumluluk kabul etmez.Lodoscu.com sitesi aracılığıyla sunulan reklamlar üçüncü taraflarca sunulur ve bu üçüncü taraflarca sunulan içerik, hizmet veya ürünler üzerinde hiçbir kontrolümüz yoktur. Bu nedenle, Lodoscu.com, ilanlarımızda veya üçüncü taraf web sitelerinde yer alan yanlış, eksik veya yanlış verilerden sorumlu değildir. Ürünlerle ilgili verilerin doğruluğu konusunda şüpheye düştüğünüzde, verilerle sağlayıcıyı daha iyi inceleyebilmemiz için bizimle daha iyi iletişim kurun.

DİĞER WEB SİTELERİNE BAĞLANTI

Lodoscu.com'’da, Lodoscu.com tarafından yönetilmeyen diğer web sitelerine yüzlerce bağlantı vardır. Tam reklam bilgisine sahip olan orijinal yayınlama web sitesine erişebilmek için her bir reklamda söz konusu bağlantılar bulunmaktadır. Lodoscu.com'un, söz konusu web siteleri üzerinde hiçbir hakkı veya kontrol gücü bulunmamakta olup, bunların içeriğinden de sorumlu değildir. Gayrimenkul ve mülk teklifleri, İlan.com.tr tarafından mülkün reklamını yayınlayan geliştiricinin veya emlak acentesinin bulunduğu kaynak web sitesinden doğrudan referans olarak verilir. Bu nedenle, Kullanıcı, mülk satın alırken / satarken veya kiralarken sağlanacak olan tüm bilgilere uygun olarak reklam verene başvurmalıdır.

ÖNEMLİ

Gayrimenkul ve mülk teklifleri özel bir kullanıcı tarafından sağlanırsa, Kullanıcı, mülk satın alırken / satarken veya kiralarken sağlanacak bilgilerle ilgili yerel düzenlemelere uygun olarak reklam verene başvurmalıdır.

YÖNETİM HUKUKU

Bu Şartlar, gizlilik ve çerezler politikası ile Kullanıcı, bu web sitesi ve Lodoscu.com  gibi sizin aranızdaki herhangi bir ilişki, Türk hukuk mevzuatına tabidir. Her iki taraf, bu Şartlardan kaynaklanan tüm iddia ve ihtilafların, gizlilik veya çerezler politikamızın veya Kullanıcı, bu web sitesi ve Lodoscu.com arasındaki ilişkiden, İstanbul Anadolu Mahkemeleri tarafından, başka herhangi bir şekilde açıkça feragat edeceği konusunda hemfikirdir. yargı yetkisi uygulanabilir.

DEĞİŞİKLİKLER

Lodoscu.com, web sitesinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar ve Bu Hüküm ve Koşullar herhangi bir zamanda herhangi bir bildirimde bulunmaksızın. Bu bağlamda, bu terimleri periyodik olarak gözden geçirmeniz önerilir. WEB SİTESİ BİLGİLERİ Elektronik Ticaret ve Bilgi Toplumu Hizmetleri yönetmeliğine uygun olarak, Web Sitesi sahibinin aşağıdaki tanımlayıcı bilgileri sağlanmıştır. İletişim e-posta adresi, bu Web sitesi ile ilişkili olarak aşağıdaki gibidir: info@lodoscu.com